четврток, 29 јуни 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Купете кори и почнете со работа – вкусна пица по долгиот пост

Земете кори, намачкајте ги со кечап и ставете намирници по желба. Премачкајте ги со путер и зачини и добивате нешто неверојатно кое има одличен вкус.

Пица-елка е новиот вкус на вашето новогодишно и божиќно мени.

 

 

извор:готви

#Коментари