среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Комплетна зимска опрема и насмевки од уво до уво: Милена Антовска на зимување со момчето! (фото+видео)

Викендов, кој ни донесе екстремно ниски температури, Милена Антовска како и многу Македонци, го мина на планина.

Водителката заедно со своето момче Гордан и блиски пријатели замина на зимување. Тие ја избраа месноста  Трница  на самиот пат Маврово – Дебар, каде уживаа во навеаниот снег и зимската идила.

Милена му се радуваше на снегот, како дете, а доказ за тоа е видеото на кое скока од среќа. Таа не пропушти да направи и селфи со својата посилна половина.

#Коментари
[fbcomments]