сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Хелена Роза го покажа бујното деколте на плажа, но тоа што и се крие во гаќичките ќе ве дотепа! (фото)

И додека ние мрзнеме на речиси минус дваесет степени, Хелена Роза се сонча на плажа. Таа ги користи убавините на Нов Зеланд заедно со својот сакан Игор.

Деновиве Хелена ни го покажа своето заводливо тело во бикини, а покрај со бујното деколте некогашната водителка вниманието го привлече со огромната тетоважа со цветови на долниот дел од стомакот која продолжува во гаќичките.

Со овој секси детаљ, како и со вајаното тело, сигурни сме дека Хелена го привлекла вниманието на плажата.

#Коментари
[fbcomments]