петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

ПОЛУД ОД КОГА БИЛО: Аца Лукас со НОВИОТ ИМИЏ ги шокираше сите во студиото на Ѕвездите на Гранд! (фото)

Аца Лукас повторно направи шоу во Ѕвездите на Гранд. Тој на снимањето на емисијата го претстави својот нов имиџ.

Пејачот стави перика на главата, па си направи дури и селфи со неа.

На овој начин тој слатко ги насмеа сите. Што мислите за неговиот изглед?

#Коментари
[fbcomments]