среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Јелена Карлеуша удри по Саша Поповиќ: Еве што му кажа и ги шокираше сите!

Јелена Карлеуша се погрижи и овонеделната емисија на Ѕвездите на Гранд да не мине без провокација и жестоко удри по директорот на Гранд, Саша Поповиќ.

Јелена на Поповиќ директно во лице му кажа дека штом дошол до пари почнал да купува скапи парчиња гардероба, а до тогаш носел домашни производи.

Прво, стари сте, второ, сељаци сте! Немате врска со мода. Ти знаеш само за Филип Пејн, бесно му се обрати Карлеуша на Поповиќ, кој го искритикува стајлингот на една натпреварувачка која според Јелена беше одлично облечена.

#Коментари
[fbcomments]