четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Милица Павловиќ очајна: Не знам да заведувам!

Милица Павловиќ е една од најатрактивните пејачки на српската естрада, но  не и оди во љубовта.

Иако е сексапилна, таа и понатаму е сама и признава дека не знае да заведува.

„Не знам што недостига во моето заведување. Разочарана сум. Мислам дека мојот сексапил го покажав пред камерите, но во приватниот живот не ми оди од рака, вели Милица Павловиќ.

Милица објасни дека бара момче кое има мозок, тоа ќе и биде доволно.

„Дечкото долго време не ме забележуваше, па се одљубив. Не треба првиот чекор да го направам јас, туку момчето треба да се потруди. Но, јас лошо заведувам, но дечкото тоа не го забележа, искрена е Милица за срспкиот портал Курир.

#Коментари
[fbcomments]