вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 24

Жешка: Александра Пријовиќ го покажа меѓуножјето!

Ѕвездата на Гранд имаше проблем со гардеробата додека ја промовираше својата нова песна „Сенке“.

Александра Пријовиќ гостуваше во емисијата „Гранд специјал“ и се појави во провокативна здолниште.

Па така, кога пејачката излезе на сцена, ја запеја својата нова песна „Сенке“, сите гледаа во нејзините нозе и меѓуножјето, што е нормално бидејќи секси здолништето откриваше повеќе од што треба.

 

#Коментари
[fbcomments]