вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 57

Подарок кој не се купува со пари: Легендата Ибрахимовиќ со уникатен божиќен подарок за сопругата Хелен (ФОТО)

Хелена Сегер сопругата на Ибрахимовиќ за Божиќ оваа година можеби го добила најчудниот подарок од својот сопруг досега.

Ибра пред извесно време побарал од луѓето во Карингтон центарот да му ја достават комичната фотографија од прославата на голот против ВБА, на која во прв план се тој и исплашениот Џеси Лингард кој делува навистина смешно кога големиот Швеѓанец се фрла кон него.

Сега е познато дека оваа фотографија ја добила неговата сопруга, и тоа како божиќен подарок кој сигурно е крајно необичен дури и за стандардните на неповторливиот Швеѓанец.

#Коментари