вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

НЕПРЕПОЗНАТЛИВИ: Сара Мејс и Димитар во невидено издание досега! (фото+видео)

Сара Мејс и Димитар Атанасовски празниците ги минуваат на зимување во Бугарија. Тие престојувааат во ски центарот Пампорово.

Вљубениот пар ужива во снежната идила и во скијањето и бордањето. Опремени со зимска опрема од глава до петици тие се речиси непрепознатливи.

Интересно е што правејќи го ова селфи тие по грешка стиснаа на снимање, па не почестија дури и со видео оттаму.

Чекај бе ова е видео

A video posted by Sarah Kostadinovska (@sarahmace_official) on

#Коментари
[fbcomments]