вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 42

Секси водителка: Сите гледаа во нејзиното деколте, но програмата беше прекината!

На самиот почеток на квизот „Ја волим Србију“ програмата беше прекината, а беа доволно неколку секудни да се забележи провокативниот стајлинг на Нина Сеничар.

Нина ноесеше модерен, плишан, бордо фустан. Отвореното деколте ги освои сите во студиото и сите зборуваат за тоа.

 

#Коментари
[fbcomments]