четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

Карлеуша го покажа задникот и на снег: Со ќерките вака лудо се забавуваше! (фото)

Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави фотографии на кои ужива во убавините на зимата со своите ќерки.

Пејачката облечена во бело од глава до петици е секси и во ова издание.

Еве како се забавува таа на ниските температури!

#Коментари
[fbcomments]