понеделник, 20 февруари 2017  |  Вести денес: 41

По скандалот со експлицитните фотографии Мелита се огласи преку Фејсбук! (фото)

По скандалот со експлицитните фотографии Мелита Ракиќевиќ не се огласи директно. И како што велат секое чудо за три дена, па така и скандалот со нејзините разголени фотографии.

Мелита продолжи понатаму со високо крената глава и преку својот Фејсбук дискретно порача:

Не ми е ладно, имам топло срце.

Инаку за Бадник во нејзиниот дом паричката се падна кај неа, а таа возбудена од овој настан напиша:

Господ ме сака, благословена сум!, и на сите им посака најубави желби.

#Коментари

Коментари

коментари