четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

Зимска елеганција: Марјана во невидено издание!

Често сме навиканти да ја гледаме во елегантни и згодни изданија. Долга тоалета или кратко фустанче, со отворено деколте или висок шлиц.

Македонската девојка на лото секогаш изгледа модерно и убаво пред ТВ екраните. Неодамна имавме прилика да ја видиме како снежна кралица на новогодишната парада.

Со паѓањето на првиот снег, Марјана ја облече зимската облека и направи неколку фотографии. И закопчана до грло и без да ги покаже своите атрибути Марјана изгледа прекрасно.

Погледнете.

 

#Коментари
[fbcomments]