понеделник, 20 февруари 2017  |  Вести денес: 64

На српската пејачка и испаднаа градите среде емисија! (видео 18+)

Српската пејачка додека ја пееше својата песна во една емисија и испаднаа градите. Прво едната, па другата.

Но Јана Тодоровиќ продолжи да пее како ништо да не случило. Погледнете!

#Коментари

Коментари

коментари