среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Гола како од мајка родена: Карлеуша го запали интернетот! (18+)

Познатата српска пејачка секогаш знае  како да биде во центарот на вниманието. Некогаш со својот глас, некогаш со својот стас, некогаш по коментарите.

Кога станува збор за нејзиниот стајлинг Карлеуша секогаш е во чекор со модата и е препознатлива по специфичената гардероба.

Овојапт Карлеуша се одлучи за храбар чекор и објави провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

 

#Коментари
[fbcomments]