сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 34

Направи селфи во новиот фустан и доживеа невиден срам, зашто сите гледаа само во едно… (ФОТО)

Алис од Њу Орлеанс, САД, одлучи на Инстаграм да се пофали со нејзиниот нов фустан. Ама наместо во фустанот, сите гледаа во позадината во која доминира хаосот во нејзината соба. И навистина такво нешто ретко можете да сретнете, па дури и кај оние кои никогаш не го средуваат просторот во кој живеат.

Насекаде расфрлана постелнина, облека, чорапи, гаќички, маички, градници, чевли, шминки, па дури и хигиески влошки, доминираат во нередот на фотографијата. Секако дека веднаш почнаа прозивките на нејзина сметка. Некои дури забележаа дека во тој хаос на сликата има и стаорец!

#Коментари
[fbcomments]