четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 53

Има се, можеше се: Синот на Брена лудува на Копаоник!

Во претходните две недели, цела естрада се пресели на Копоаоник. но изгледа најдобро се забавуваше синот на Брена, Виктор Живојиновиќ заедно со Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска.

Како изгледа кога песната ќе го погоди Мирко, може да видите на фотографијата која Виктор ја објави на својот Инстаграм профил.

 

 

#Коментари
[fbcomments]