среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Девојки на снегот

Зима, зима, епа што? Ако е зима не е лав! И така е! Не дека не е студено, ама кога ќе ги погледнете овие прекрасни, разголени девојки на снегот, ќе се препотите.

 

#Коментари
[fbcomments]