четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 53

Селфи од спалната: Српската пејачка го покажа момчето!

Иако го крие својот приватен живот, српската пејачка се одлучи делумно да го покаже својот партнер.

Едита од групата „Министерке“ на својот Инстаграм профил објави селфи од спалната соба со своето момче, но се потруди да не го открие неговиот идентитет.

Пејачката со рака го покри неговото лице, па фановите ги видеа само очите.

#Коментари
[fbcomments]