вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

Бонд девојка со истакнато деколте: Ова и е омилениот стајлинг на Лила во „Се или нешто“! (фото)

Навикнати сме да ја гледаме Лила Стојановска во фустани во квизот „Се или нешто“, но овој пат таа не изненади со поинакво издание.

Водителката се појави во црн костум, но длабокото деколте и струкираниот крој направија таа повторно да изгледа женствено и секси. Вистинска Бонд девојка!

Сексапилната Лила откри дека ова е и едно од омиленија изданија во кои се појавила во популарниот квиз.

#Коментари
[fbcomments]