понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

СЕЛФИ ОД КРЕВЕТОТ: Ќерките на Наум Петрески во невидено издание досега!

Ќерките на Наум Петрески, Анастасија и Сања обожаваат да го минуваат времето заедно. Од ноќни излегувања до гледање на филмови во топлината на нивниот дом, тие се најдобри пријателки.

Така беше и деновиве кога празничната атмосфера и ниските температури одлучија да ги искористат за релаксација во топла зимска облека. Дури и самите напишаа дека изгледаат како поларни мечиња.

Анастасија го наследи талентот за музика од татка си, а нејзината кариера во фолк музиката оди по нагорна линија.

#Коментари
[fbcomments]