четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

ПО ТОЛКУ ГОДИНИ: Тања Савиќ откри зошто бегала во Австралија!

Тања Савиќ за разлика од многу свои колешки е задоволна од својот изглед.

Жена како жена, секогаш има некој килограм што треба да се симне, но добро, задоволна сум од себе.

Секој пат кога сум бремена се здебелувам по речиси 30 килограми, но за среќа не сте ме виделе во такво издание, вешто бегав за Австралија, изјави Тања во едно неодамнешно интервју.

#Коментари
[fbcomments]