среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 21

НЕ СЕ СРАМАТ ОД НИКОЈ: Пријовиќ и Филип објавија видео на кое разменуваат нежности!

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ се познати по заедничките вљубени фотографии што ги објавуваат на социјалните мрежи.

Овој пат тие отидоа чекор понатаму и објавија жешко видео на кое разменуваат нежности и сочни бакнежи. Додека пее Александра го прегрнува саканиот пред преполна кафеана.

Празниците парот ги минува на Копаоник со мајката на Александра.

#Коментари
[fbcomments]