понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

КРЕАТИВНО И ОТКАЧЕНО: Седењето дома на минус 15 Тамара Тодевска ја натера на ОВА!

Седењето дома во овие студени зимски денови ја разбуди креативноста на Тамара Тодевска. Деновиве таа слатко ги насмеа пријателите на социјалните мрежи со своите шеговити статуси.

Од тоа дека станува навистина рано и гледа детски ТВ канали дури и кога е сама, па до начинот на кој се загрева кога надвор е минус 15.

Еве ги нејзините Фејсбук статуси:

И така Господ го создал врелиот туш… Да живее врелиот тууууш!!!

Ако има некој на афтер слободно нека ми се јави да си поправиме муабет!

Моментот кога бебето ти заспало, а ти и понатаму гледаш Baby Tv.

#Коментари
[fbcomments]