понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Ирена Спасовска се занесе со зимските игри: Направи СНЕШКО поголем од неа! (фото)

Ирена Спасовска не ја плаши студот, а доказ за тоа е што неодамна уживаше во прекрасниот празнично уреден Брисел. Таа зимава ја посети Србија, па Германија и на крај Белгија.

Сепак овој празничен период пејачката ужива во Скопје. Токму така ужива, бидејќи е вљубеник во снегот и зимата.

Доказ за тоа се најновите фотографии на социјалните мрежи на кои позира со нејзиното куче Луна покрај огромен снешко. Дали таа самата го направила или пак го пронашла направен во своето соседство, останува да видиме! Сепак секоја чест за детската радост на зимските лудории.

#Коментари
[fbcomments]