понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

ЌЕ МУ ДОНЕСЕ МИГОВИ ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Што си купи Александар Тарабунов ќе посакате и вие! (фото)

Речиси сите го користат зимскиот одмор овој снежен период. На таков чекор се одлучи и Александар Тарабунов, но тој појде на шопинг пред да замине на планина.

Опремата годинава тој ја комплетираше со купување на нов борд. Во сиво – сина боја веруваме дека овој борд ќе му овозможи на Тара да постигне голема брзина без разлика кој ски центар ќе го одбере како своја дестинација годинава.

Дали Тара е во добра форма со оглед на тоа што е голем боем кој сака да ужива со чаша добро вино и вкусна храна, останува да видиме!

#Коментари
[fbcomments]