четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 53

Потресената Цеца проговори по незгодата со автобусот: Седевме дома и одеднаш…

Вчеравечер автобус се заби во домот на Цеца Ражнатовиќ и притоа направи голема материјална штета.

Фолк дивата проговори по несреќата:

Седевме дома и одеднаш се слушна заглушувачки удар, кој ги затресе ѕидовите. Веднаш погледнавме на камерите и имавме што да видиме – автобус со полна брзина како се забива во ѕидот на вилата.

Не ти е пријатно кога слушаш како нешто толку силно треснува во ѕидот на куќата во која живееш, но мора да признаам дека не ни е прв пат.

#Коментари
[fbcomments]