вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

Најпопуларниот фудбалер на Партизан сака СЕКС со Дара Бубамара: Еве што му порача таа!

Најпопуларниот фудбалер на Партизан, бугарскиот интернационалец Валери Божинов посака да се запознае со пејачката Дара Бубамара, но не само тоа!

Тој призна дека се возбудува на таков тип на жени.

Жената изгледа одлично. Вистинска бомба е. Сакам такви џебни Венери. Јас неа не ја познавам, но воопшто не изгледа лошо за своите години. Не ми е јасно зошто сите ја напаѓаат. Јас би ја растурил од секс, изјави Валери.

На ова Дара имаше остар одговор.

Немам коментар, немам време да се занимавам со глупости. Дечкото не го познавам, па не можам да коментирам. А имам и момче, изјави Дара.

#Коментари
[fbcomments]