понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

НАЈПРОВОКАТИВНА ДОСЕГА: Ѕвездата на Гранд овој пат покажа ПРЕМНОГУ! (фото)

Жешката ѕвезда на Гранд повторно ги покажа своите облини со најголем акцент на секси задникот.

Теа Таировиќ позираше провокативно и со фотографиите ги запали социјалните мрежи.

#Коментари
[fbcomments]