сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

ВИСТИНА.МК УЛОВИ: Бизарна ситуација во маркет во Банско, купувачите ЗГРОЗЕНИ! (фото)

Објективот на Вистина.мк улови несекојдневна ситуација во еден маркет во Банско. Продавачките во локалниот маркет покрај мастиките, бонбоните и чоколатцата ставиле и секс играчка на касата.

Изгледа дека овој розов вибратор намерно е поставен пред очите на туристите доколку сакаат дополнително да си ја зачинат забавата во Банско.

Сепак местото е далеку од соодветно со оглед на тоа што и луѓе со дечиња поминуваат оттаму.

#Коментари