понеделник, 24 април 2017  |  Вести денес: 15

Исчистен патот према Герман, Гошинце и Алешевце

Исчистен е патот према Герман, Гошинце и Алешевце, информира ЈП Македонијапат.

sneg-na-pat

Оттаму посочуваат декапатот е прооден од 16 часот.

Извор: Курир

#Коментари