понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Ги рашири нозете: Македонската пејачка во невидено издание!

Македонската пејачка секогаш знае како да ги заинтригира своите фанови. Понекогаш со своите песни, некогаш со своито деколте, овојпат таа ги рашири нозете.

Џесика Палашоска своето слободно време го користи за вежбање. Таа на својот Инстаграм  профил објави фотографија во спортска обелека и се пофали дека вежба. Трудот на Џесика сигурно ќе има одлични резултати.

#Коментари
[fbcomments]