понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Топење во деветтиот месец од бременоста: Димитар Андоновски го бакнува стомакот на сопругата! (фото)

Димитар Андоновски ужива во брачниот живот со прекрасната Христина и во очекувањето на нивното прво дете.

Неговата сакана влегува во деветтиот месец од бременоста, и бројат ситно до породувањето. Дека парот ужива во овој период од нивните животи покажува и најновата фотографија на која пејачот клечи пред својата понежна половина и го бакнува нејзниот труднички стомак.

Христина носи тесен црвен фустан, црно сако и венче на косата и е прекрасна трудница.

Во новниот дом на парот владее празнична атмосфера. Црно – белиот ентериер овој пат го грее златно – црвена украсена елка.

#Коментари