понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Вистинскa добивка за вас: Ќе се згреете од задникот на македонската водителка!

Таа е прогласена за најсексипилна водителка на македонската сцена. Секогаш имаме прилика да ја видиме во прекрасни креации.

Марјана Станојковска која го води „Лото на државна лотарија на Македонија“ секогаш го покажува своето згодно тело, а тоа е вистинска добивка за гледачите.

На фотографијата Марјана носи розаво краток фустан, а во прв план и е задникот.

 

На оваа фотографија Марјана исто така носи краток фустан, толку краток што за малку ќе и ѕирне меѓуножјето. Но, Марјана ги покажа и своите секси нозе.

#Коментари
[fbcomments]