четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 37

СПА ВО БАНСКО И ЕРОТИКА: Свршеникот ја фати Сани за градите занесен во џакузи! (фото+видео)

Сања Апостоловска Сани е една од најангажираните пејачки во македонските кафеани. Таа има свирка речиси секој ден, а особено во овој празничен период.

Сепак неспиењето до раните утрински часови го зема својот данок, а преморот настапува. Токму затоа атрактивната бринета одлучи со својата ќерка и свршеникот Мартин да појде на зимска релаксација во Банско.

Парот покрај тоа што ужива во скијање и санкање на терените во овој зимски центар, се релаксира и со престој во СПА центарот.

Џакузито им е омилениот дел, а топлата вода и пријатната атмосфера ги разбудија страстите кај вљубениот пар, па во еден миг Мартин ја фати саканата за бујните гради, а тоа беше уловено на камера.

Инаку дури ниту на одмор тие не престануваат со интензивните тренинзи, кои се виновни за нивната одлична телесна форма, па веднаш се информираа каде е теретаната во склоп на хотелот и се фрлија на вежбање.

Кога се сака, се може!!!

#Коментари
[fbcomments]