вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

Многу убави се заедно : Кој ја насмеа македонската водителка!?

Македонската водителка уште раните утрински часови ве инфоримира за актуелни теми. Таа со својот глас и стас ве расонува со утринската емисија на Канал 5.

Милена Антовска на својот Фејсбук профил сподели фотографија од пред една година со својот колега Ване Маркоски. Таа се присети на добрите времиња со својот колега.

Ване направи интересна реакција, а Милена се насмеа. Погледнете!

#Коментари
[fbcomments]