четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

Ги сокри интимните делови : Татјана Лазаревска во бикини на плажа!

Македонската пејачка со странска адреса на живеење знае да ужива на високи  темпратури. Додека во Македонија се справуваме со ледените денови, таа во својата друга држава ужива на плажа.

Татјана Лазаревска го искористи топлото време и одлучи да се посонча на плажа во Австралија. Таа на својот Инстагам профил објави фотографија во бикини на плажа, но овојпат сама. Во костим за капење, Татјана ги сокри интимните делови и се препушти на релаксација.

 

#Коментари
[fbcomments]