четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

За малку да и ѕирнат пупките: Цеца речиси гола на настап!

Светлана Цеца Ражнатовиќ е една од најпопуларните српски пејачки во регионот. Таа е добро препознатлива по своите хитови, но и по своето згодно тело.

Таа важи за една од најзгодните риби на српската естрада. На Инстаграм се појави фотографија на која пејачката носи долг црн фустан, со висок шлиц. А во горниот дел одлично се гледа бујното деколте.Таа вака Цеца вака пееше на настап во 2002 година.

 

#Коментари
[fbcomments]