четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 55

Турците ја навредија Карлеуша, а таа со својата реакција ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ! (фото)

Јелена Карлеуша досега многу пати осамна во светските медиуми, но омилена им е на Турците.

Турските новинари објавија огромна фотографија од голата Карлеуша и со краткиот текст ставија наслов „ТЕТКА ТОПЛЕС“.

На изненадување на сите на Јелена овој назив и се допадна, па на Твитер напиша: „Сакам кога ме викаат тетка“ и ги изненади сите со реакцијата.

#Коментари
[fbcomments]