четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 55

Балканскиот Нострадамус откри: Ќе се разведат Северина и Игор, Пријовиќ ќе го остави Филип!

Парапсихологот Мевлудин Дуванчиќ во емисијата на Огнен Амиџиќ откри дека 2017-та ќе биде фатална за многу бракови на естрадата.

Оваа година ќе биде пресудна за многу јавни личности. Северина и Игор сакаат наследник, но нема да успеат во тоа. За жал, ќе се разведат. Истото ќе се случи со Александра и Филип, нивната врска нема да упее, вели Мевлудин.

Балканскиот Нострадамус истотака откри каков пол ќе биде детето на Ана Николиќ.

Мислам дека ќе биде девојче. Но, Ана ќе има пробеми во бременоста. Треба да внимава од спонтан абортус, вели Дуванчиќ.

#Коментари
[fbcomments]