петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 0

Секси риба: Сандра Африка во бикини среде зиме!

За српската пејачка Сандра Африка нема зима, таа ужива во базен и  во бикини го покажува своето згодно тело.

Во лето имаме приика да ја видиме во ова издание, но Сандра се одлучи да покаже дека и во зима ја негува својата линија.

Во романтична атмосфера во спа центар, Сандра одлучи да плива во доцните часови, но не откри кој и прави друштво. Секако тоа не е важна иформација за оние кои гледале во нејзините облини.

 

#Коментари
[fbcomments]