недела, 26 февруари 2017  |  Вести денес: 48

НИКОГАШ ПОДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ: Ќерката на Џајиќ доминира во секси издание! (фото)

Драгана Џајиќ е една од најзгодните Србинки. Ќерката на некогашниот фудбалер на Црвена звезда Драган Џајиќ е активна на Инстаграм, а сега објави фотографија на која изгледа фантастично,

Во прв план е нејзиното деколте, а со целокупната појава Драгана ги маѓепса сите.

#Коментари

Коментари

коментари