четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 53

ОВИЕ ГРАДИ КРЕВААТ ТЕМПЕРАТУРА: Хајди Клум уловена топлес на Мајами! (фото 18+)

Хајди Клум повторно жари и пали. Германската манекенка ужива на Мајами со ново момче Вито Шнабел.

Таа уште еднаш покажа дека има витко тело, но овој пат се појави и топлес. Таа од балконот го гледаше својот сакан како плива, но папарацо фотографдите ја уловија со голи гради.

Вито по пливањето и се придружи на Хајди, а што се случувало потоа…

#Коментари
[fbcomments]