четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Ќерката на Гоца Божиновска без грам шминка и без градник!

Ќерката на Гоца Божиновска, Јелена Вучковиќ сака да биде во центарот на вниманието. Неодамна во медиумите се појави вест дека Јелена Вучковиќ се омажила. Но, тоа беше лага со цел пејачката да привлече внимание.

Но, овојпат Јелена на својот Инстаграм профил не објави фотографија со зетот, туку фотографија на која Јелена е без грам шминка и без градник. Погледнете.

#Коментари
[fbcomments]