петок, 20 јануари 2017  |  Вести денес: 56

Никогаш не била посекси: Се соблече Ана Михајловски!

Водителката  на познатот српско шоу „Јас имам талент“ ,  Ана Михајловска направи неколку провокативни фотографии и сите ги остави без текст.

Ана речиси гола позираше во креациите на Дарко Костиќ, а фановите без презадоволни и истакнаа дека водителката никогаш не изгледала посекси.

#Коментари

Коментари

коментари