вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

Ја избраа за најубава навивачка на Реал Мадрид – таа „за фала“ се СОБЛЕЧЕ ГОЛА (фото 18+)

Мирта Соса е Плејбој зајачица од Парагвај која минатата година даде ветување дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на шампионите, па си достоја на зборот и го исполни она што го вети.

View image on Twitter

А навивачите на Реал ја прогласија за најубава навивачка на „Кралевите“ за минатата 2016 година.

View image on Twitter

View image on Twitter

View image on Twitter

View image on Twitter

View image on Twitter

#Коментари