сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Гола манекенка рекламира мебел: Погледни и веднаш ќе посакаш да легнеш… до неа! (ВИДЕО)

Светот е преплавен со разни производи. Конкуренцијата е жестока. Не се избираат ниту начин, ниту средства како да се победи , надмудри, па и насамари другиот. Рекламите се една од можностите. Преку нив производите  најлесно допираат до купувачите. Но, не секоја реклама го постигнува својот ефект. И таму има наука… А Бога ми и провокација!

Овој производител на мебел смислил како ќе ги навлече своите купувачи, па снимил „гола реклама“! До душа, истата е збранета за јавно емитување на ТВ, ама на Јутјуб – не!

А во неа… таа – „пиштол гола“! Раскошна, надарена, бујна, сексапилна, пожелна… распослана на најновите модели софа на производителот! Ма, и да не ти треба ќе го купиш тој кревет, тросед, спална, фотелја… Со се неа… во мислите!

#Коментари