вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Креативни идеи за подарок за „Денот на вљубените“ (фотогалерија)

Наближува 14 февруари односно „Денот на вљубените“, а речиси цел свет го слави со своите сакани. Па имате одлична прилика да го израдувате вашиот партнер.

Многумина од вас можеби веќе имате организнирано, некои од вас можеби немате идеа.

Може да одите заедно некаде на некое патување, да одите на романтична вечера, да го гледате вашиот омилен филм, да се опуштите во домашна атмосфера. Направете го она што ве прави среќни, ситниците го прават убав животот.

Еве неколку предлози за подарок за вашиот сакан/а.

 

#Коментари
[fbcomments]