четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 55

СРАМ ВО ЖИВО: Гостинка среде интервју ги покажа голите гради… еднаш, два пати, три пати! (видео)

Аргентинската актерка Вирџинија Галјардо не облече градник пред интервју што се емитуваше во живо и зажали бидејќи неколку пати и излетаа голите гради и ова видео стана вирален хит.

Нејзините гради ги виде целата планета и тоа неколку пати.

Започнете со гледање од 2:20 на видеото!

#Коментари
[fbcomments]