вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Смешни фотографии од свадби (фотогалерија)

На секоја жена и е сон да облече бел фустан и да се оствари како жена. Но, свадба е голем проект, а се памети цел живот. Од организација до реализација треба многу време, трпение и подготовка.

Еве неколку фотографии од млади парови на нивните свадби. Сигурно ќе се насмеете.

#Коментари
[fbcomments]